تأثیر COVID-19 بر رفتار خرید آنلاین دکتربیزینس برند کسب کار فروش کرونا جهش انگلیسی

 

دکتربیزینتأثیر COVID-19 بر رفتار خرید آنلاین

:فکر نمی کنم خیلی زود باشد که بگوییم همه گیری جهانی COVID-19 به احتمال زیاد یکی از رویدادهای تعیین کننده سال 2020 خواهد بود و پیامدهایی هم خواهد داشت که در طول این دهه ادامه دارد. وضعیت به سرعت در حال تغییر است. تعداد افرادی که برای جمع آوری در یک مکان امن در نظر گرفته می شوند از هزاران نفر به صدها نفر به ده نفر کاهش یافته است. رستوران ها ، بارها ، سالن های سینما و سالن های ورزشی در بسیاری از شهرهای بزرگ در حال خاموش شدن هستند. در همین حال بسیاری از کارمندان اداری با چالش های جدیدی روبرو هستند که از راه دور تمام وقت کار می کنند. اساساً ، مردم با واقعیت های جهان به هم پیوسته ما و جدا کردن موقت آن ارتباطات با دیگران دشوار است. اینکه بگوییم ما در دوره های بی سابقه ای زندگی می کنیم احساس کم کاری است. یکی از پاسخهایی که مشاهده کرده ایم مردم چگونه به این دوره از انزوا و عدم اطمینان نزدیک می شوند ، در تغییرات یک شبه رفتارهای خریدشان است. از خرید عمده تا خرید آنلاین ، افراد در حال خرید چه چیزی ، چه زمانی و چگونه هستند. از آنجا که شهرهای بیشتری در حال قفل شدن هستند ، دستور تعطیل شدن مشاغل غیر ضروری داده می شود و مشتریان معمولاً از مکان های عمومی خودداری می کنند. محدود کردن خرید برای همه موارد ضروری اما ضروری در حال تبدیل شدن به یک امر عادی جدید است. مارک ها برای تأمین نیازهای متغیر باید سازگار و انعطاف پذیر باشند. این منبع برای ارائه اطلاعات است تا بتوانید در زمانهای نامشخص بهترین تصمیم را برای برند خود بگیرید. ما برخی از حقایق و اعداد را در مورد چگونگی تغییر رفتارها ، کالاهایی که مردم می خرند و صنایع مورد فشار قرار می دهند ، به شما کمک می کنند تا تعیین کنید چه گزینه هایی می توانید برای تجارت خود انتخاب کنید. درک خرید هراس و ویروس کرونا با انتشار اخبار COVID-19 و از طرف سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک بیماری همه گیر اعلام شد ، مردم با تهیه انبار پاسخ دادند. آنها لوازم پزشکی مانند ضد عفونی کننده دست و ماسک و وسایل ضروری خانگی مانند دستمال توالت و نان را خریداری کردند. به زودی فروشگاه های آجر و ملات و فروشگاه های آنلاین در تلاش بودند تا تقاضا را برآورده کنند و گران شدن لوازم برای بازار بیداد می کند.

تأثیر COVID-19 بر رفتار خرید آنلاین انسان ها به طرق مختلف به بحران ها پاسخ می دهند. هنگامی که با یک وضعیت نامطمئن و خطرناک روبرو می شویم که هیچ کنترلی بر آن نداریم ، تمایل داریم هر آنچه را که می توانیم امتحان کنیم تا احساس کنیم تا حدودی کنترل داریم. به نقل از CNBC پل مارسدن ، روانشناس مصرف کننده در دانشگاه هنر لندن: “خرید وحشت را می توان به عنوان بازی در سه نیاز اساسی روانشناسی ما درک کرد.” این نیازها عبارتند از خودمختاری (یا نیاز به احساس کنترل در عملکرد شما) ، مرتبط بودن (نیاز به احساس اینکه ما کاری را انجام می دهیم که به نفع خانواده هایمان باشد) و شایستگی (نیاز به احساس خریداران باهوش در انتخاب صحیح). این عوامل روانشناختی همان دلایل “خرده فروشی” پاسخی به انواع مختلف بحران های شخصی است. با این حال ، در طی یک همه گیری ، لایه های اضافه شده وجود دارد. یکی اینکه گسترش جهانی COVID-19 با عدم اطمینان زیاد و گاه اطلاعات متناقضی همراه بوده است. وقتی افراد از چندین منبع توصیه های مختلف می شنوند ، غریزه بیشتری برای آماده سازی بیش از حد کمبود دارند. ثانیا ، ذهنیت جمعیت وجود دارد. دیدن سایر افراد که قفسه ها را خریداری می کنند و سپس مشاهده کمبود محصولات لازم تصمیم به ذخیره سازی را تأیید می کند. هیچ کس نمی خواهد بدون هیچگونه منابعی عقب بماند

درک خرید هراس و ویروس کرونا

با انتشار اخبار COVID-19 و از طرف سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک بیماری همه گیر اعلام شد ، مردم با تهیه انبار پاسخ دادند. آنها لوازم پزشکی مانند ضد عفونی کننده دست و ماسک و وسایل ضروری خانگی مانند دستمال توالت و نان را خریداری کردند. به زودی فروشگاه های آجر و ملات و فروشگاه های آنلاین در تلاش بودند تا تقاضا را برآورده کنند و گران شدن لوازم برای بازار بیداد می کند.

انسان ها به طرق مختلف به بحران ها پاسخ می دهند. هنگامی که با یک وضعیت نامطمئن و خطرناک روبرو می شویم که هیچ کنترلی بر آن نداریم ، تمایل داریم هر آنچه را که می توانیم امتحان کنیم تا احساس کنیم تا حدودی کنترل داریم.

به نقل از CNBC پل مارسدن ، روانشناس مصرف کننده در دانشگاه هنر لندن: “خرید وحشت را می توان به عنوان بازی در سه نیاز اساسی روانشناسی ما درک کرد.” این نیازها عبارتند از خودمختاری (یا نیاز به احساس کنترل در عملکرد شما) ، مرتبط بودن (نیاز به احساس اینکه ما کاری را انجام می دهیم که به نفع خانواده هایمان باشد) و شایستگی (نیاز به احساس خریداران باهوش در انتخاب صحیح).

این عوامل روانشناختی همان دلایل “خرده فروشی” پاسخی به انواع مختلف بحران های شخصی است. با این حال ، در طی یک همه گیری ، لایه های اضافه شده وجود دارد.یکی اینکه گسترش جهانی COVID-19 با عدم اطمینان زیاد و گاه اطلاعات متناقضی همراه بوده است. وقتی افراد از چندین منبع توصیه های مختلف می شنوند ، غریزه بیشتری برای آماده سازی بیش از حد کمبود دارند.ثانیا ، ذهنیت جمعیت وجود دارد. دیدن سایر افراد که قفسه ها را خریداری می کنند و سپس مشاهده کمبود محصولات لازم تصمیم به ذخیره سازی را تأیید می کند. هیچ کس نمی خواهد بدون هیچگونه منابعی عقب بماند.

تأثیر COVID-19 بر رفتار خرید آنلاین از آنجا که مشخص شدن میزان آلودگی COVID-19 حتی بیشتر روشن می شود ، برخی از خریداران سوالاتی را درباره ایمنی دریافت سفارشات آنلاین خود مطرح کرده اند. متخصصان دریافتند که این ویروس بسته به مواد از سه ساعت تا سه روز می تواند در سطوح زندگی کند. (توجه داشته باشید که به دست آوردن یافته های قطعی در این روزهای ابتدایی ویروس دشوار است ، و با ادامه تحقیقات متخصصان در مورد آن ، این تعداد ممکن است تغییر کند.)

با این اوصاف ، بعید است که COVID-19 از زمان بسته بندی تا زمان دریافت بسته خود (خصوصاً با کند شدن سرعت در سیستم تحویل) ، در محصولات خریداری شده شما زنده بماند. و شرایط حمل و نقل برای COVID-19 نیز شرایط سختی را ایجاد می کند ، بنابراین به احتمال زیاد از طریق بسته خود در معرض دید قرار نمی گیرید.تأثیر COVID-19 بر رفتار خرید آنلاین

طبق CDC  در اینجا احتمال انتشار بسیار کم محصولات یا بسته بندی هایی است که در طی چند روز یا هفته ها در دمای محیط حمل می شوند.” بیانیه CDC به بسته هایی اشاره دارد که حداقل برای چند روز در حمل بوده اند و پس از بسته بندی با هیچ منبع آلودگی تماس نداشته اند.

سازمان بهداشت جهانی با بیان اینکه دریافت بسته از مکانهایی که موارد COVID-19 گزارش شده ایمن است ، این نگرانی را نیز برطرف می کند. از وب سایت آنها: “احتمال آلوده شدن کالاهای تجاری توسط فرد آلوده کم است و همچنین خطر ابتلا به ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 می شود از بسته ای است که جابجا شده ، مسافرت شده و در معرض شرایط و دما قرار گرفته است نیز پایین است.”

خرید آنلاین نسل های مختلف در دوران کرونا
واکنش به COVID-19 در طول نسلها به طور جهانی احساس نشده است ، زیرا مصرف کنندگان از گروه های سنی مختلف واکنش متفاوتی به بحران نشان می دهند.

قسمت اول

منبع : https://www.bigcommerce.com/blog/covid-19-ecommerce/#generational-purchasing-responses-to-covid-19

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X