دکتربیزینس .یک پاساژگردی آنلاین شبکه هوشمند دکتربیزینس استایل دخترانه تیپ

استایل‌ها دسته‌بندی متنوع و ریشه‌های شکل‌گیری متفاوتی دارند. در هر دسته، بر روی لباس‌های معینی تاکید بیشتری می‌شود، بعضی ساده و بعضی شلوغ‌اند. در بعضی استایل‌ها، رنگ‌های شاد و تند استفاده می‌شود و بعضی دیگر تناژهای رنگی بسیار محدودی دارند؛ اما کدام یک مناسب استایل دخترانه است؟

برای انتخاب یک تیپ دخترانه بهتر است با انواع استایل‌های لباس پوشیدن آشنا شوید و بدانید که لباس‌های دخترانه چه ویژگی‌هایی دارند.

استایل شیک برای خانم های باحجاب - shebreh.com

همه ما در سبک لباس پوشیدنمان به طور ناخودآگاه اصول مشخصی را رعایت می‌کنیم. این اصول مشخص نمایانگر استایل شخصی ما است؛ البته این مورد به سبک پوشش محدود نمی‌شود. در واقع باید گفت سبک پوشش هم بخشی از دایره‌ای بزرگ‌تر به نام استایل شخصی است. استایل شخصی ارتباط نزدیکی با روحیات و سبک زندگی شما دارد.

استایل های باحجاب دخترانه - استایل های اسلامی دخترانه - تولیدی پوشاک اندیشه

فارغ از اینکه «استایل شخصی شما چیست؟» یک سری دسته‌بندی‌های کلی درباره انواع استایل‌ها وجود دارد. هر استایلی برای خود اصول مشخصی دارد. شناخت استایل‌های گوناگون به شما کمک می‌کند که بدانید استایل شخصی شما به کدام موارد نزدیک‌تر است. شناخت استایل شخصی به شما کمک می‌کند که خود را بهتر بشناسید و انتخاب‌های آگاهانه‌تر و هوشمندانه‌تر داشته باشید.

انواع استایل دخترانه

نگاهی به کمد لباس‌های خود بیندازید. آیا رنگ یا مدل خاصی در بین لباس‌های شما غالب است؟ اکسسوری‌هایتان چطور؟ معمولا کفش‌های راحت و اسپرت را می‌پسندید یا کفش‌های رسمی و ترجیحا تیره؟ آیا اکثر لباس‌های شما از جنس خاصی هستند؟

مجموعه این‌ها چیزی است که استایل شما را می‌سازد. فرق نمی‌کند که انتخاب شما تیپ اسپرت دخترانه باشد یا استایل هنری. نکته مهم این است که شما خود واقعی‌تان باشید و سعی نکنید از دیگران تقلید کنید.

فشن شو در خیابانهای تهران:مبارزه بانوان ایرانی با حجاب اسلامی | Tehran  street style, Persian fashion, Persian street style

در این بخش قصد داریم انواع استایل دخترانه را معرفی کنیم. این موارد رایج‌ترین و پرطرفدارترین استایل‌های دخترانه‌ای هستند که به طور روزمره در میان اطرافیان خود می‌بینیم.

استایل مینیمال دخترانه

استایل مینیمال چیست؟ چگونه به سبک مینیمال لباس بپوشیم؟

مشخص‌ترین مولفه‌های یک استایل مینیمال، استفاده از لباس‌های ساده، راحت و اکسسوری‌های کوچک و ظریف است. در این استایل بیشتر از رنگ‌های خنثی استفاده می‌شود. از این استایل هم در موقعیت‌های رسمی و هم در موقعیت‌های غیر‌رسمی می‌توان استفاده کرد.

بهترین استایل های مینیمال دخترانه سال 2021

استایل ماکسیمال دخترانه
خصوصیات این استایل عکس استایل مینیمال است. استفاده از لباس‌های اورسایز، اکسسوری‌های بزرگ و رنگ‌های تند از مشخصه‌های اصلی این استایل هستند. در این سبک پوشش دست شما در انتخاب رنگ‌ها و انواع مدل‌های لباس، باز است. معمولا دخترانی این استایل را انتخاب می‌کنند که روحیاتی پرهیجان و جسور دارند و اهل ریسک کردن هستند.

استایل ماکسیمال چیست؟ | راهنمای استایل ماکسیمال – کاریزما کالر | مجله تخصصی  مد و پوشاک و رنگ

 

استایل با حجاب

حجاب استایل (hijabstylefashion) - Profile | Pinterest

به نظر می‌رسد چیزی که یک استایل با‌حجاب را بسیار زیباتر می‌کند، سادگی و هماهنگی رنگ‌ها است؛ به علاوه شما باید لباس‌هایی را انتخاب کنید که کاملا اندازه شما باشند. با در نظر گرفتن مبانی دینی، یک استایل با‌حجاب نباید باعث جلب توجه شود. در این استایل استفاده از پوشش‌های بدن‌نما مناسب نیست و اکسسوری‌ها هم باید در حد مینیمال باشند.

پیشنهادهای استایلی برای بانوان با حجاب در مهمانی های آخر هفته ! - وارونه

 

Wearing a headscarf with hijab (3) آرگا

 

 

یکی از المان‌های پر‌تنوع در یک پوشش با‌حجاب، استفاده از روسری‌ها و شال‌های رنگارنگ و زیبا است. شما می‌توانید با استفاده از انواع گیره‌ها و مگنت‌های تزئینی، روسری یا شال خود را با روش‌های متنوعی ببندید. استفاده از انواع طرح‌های چاپی یا گلدوزی روی روسری یا مانتو هم می‌توانند پوشش شما را از حالت ساده و رسمی بیرون آورد.

در هر حال به یاد داشته باشید که داشتن حجاب، موجب محدودیت نیست و شما همواره می‌توانید سبک‌های خلاقانه خود را داشته باشید. با هم چند نمونه از استایل‌های با‌حجاب را می‌بینیم.

حجاب استایل به سبک دختران شیک پوش ایرانی

 

استایل با حجاب برای خانم های محجبه شیک پوش | خواندنی ها

 

 

منبع : مجله ایده آل مگ

مجله اینترنتی ایده آل مگ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X